Outdoor Training Club Vám přináší

Adventní Fitness kalendář pro firmy

Darujte svým zaměstnancům advent plný pohybu!

Přemýšlíte nad vánočními dárky po své zaměstnance? Nadělte jim skvělou formu a ukažte, že máte zdravou a silnou firmu!

Představujeme Adventní Fitness kalendář – speciálně sestavený program 24 online tréninků vedených profesionálními trenéry z Outdoor Training Clubu.

Každý den si z pohodlí domova vychutnáte nový workout, po jehož odcvičení se můžete těšit na vlnu endorfinů, které snižují stres a dodávají dobrou náladu. Utečme společně předvánočnímu stresu a vykročme do nového roku ve skvělé formě!

Cvičí s námi:

Speciálně sestavený měsíční online tréninkový program pro každého, nehledě na výkonnost či věk.

Za sebou už máme 3 Fitness kalendáře – dva Adventní a jeden Májový. Zajímá vás více o aktivitách Outdoor Training Clubu, cvičení pod širým nebem v Praze a sportovních kempech po celé republice? Navštivte stránky www.outdoortrainingclub.cz.

Každý den nový video trénink

Ne nadarmo se říká ve zdravém těle, zdravý duch. Podpořte své zaměstnance v jejich cestě ke zdravému životnímu stylu a dopřejte jim video trénink každý den od 1. do 24. prosince.

Přidej se!

Pro začátečníky i pokročilé

Dáme si společně intervaly, jógu nebo cvičení pro zdravá záda. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, holky i kluky, bez ohledu na věk.

Nepotřebujete žádné náčiní a u každého cviku si můžete vybrat z několika obtížností jeho provedení.

Společně se zlepšujte

InBody měření

Darujte svým zaměstnancům Adventní Fitness kalendář a my pro ně jako bonus zajistíme měření na přístroji InBody, který k vám do firmy ve smluveném termínu přivezeme.

Více o InBody

Zkušení trenéři

Programem vás provedou oblíbení trenéři Outdoor Training Clubu s mnoha lety zkušeností. Hlavním trenérem je jeho zakladatel Jakub Vobořil.

Přidejte si!

Jídelníček na míru

Pohyb a kvalitní strava jsou základem pro zdravý životní styl. Podpořte svůj fitness advent přidáním zdravého stravování – pro vaše zaměstnance sestavíme jídelníček na míru.

Cvičí s námi:

Řekli o nás

Přečti si, co o programu říkají účastníci minulých vln našeho Adventního Fitness kalendáře.

Fitness kalendář byl skvělou formou firemního teambuildingu. Kolegové a zaměstnanci byli rádi, že si mohou zacvičit pod vedením profesionálů, a zároveň to byl jeden z mála možných zajímavých firemních dárků kolegům v době ovlivněné koronavirovou pandemií.

Tadeáš Marek

jednatel a CEO Boostspace

Do podobné výzvy jsme se s kolegy zapojili poprvé a překvapilo mě, jak jsme do toho šli všichni naplno. Poctivě jsme cvičili i s našimi rodinami. Před Vánocemi jsme byli fit a ready si užít sváteční pochoutky.

Šárka Valentová

ředitelka Dental Office

Nejlepší adventní kalendář ever! Plán cvičení byl velmi pěkně zpracovaný, vše se dalo splnit z pohodlí domova. Super bylo, že tréninky byly tak akorát dlouhé a bylo možné se k nim vracet.

Luisa Alevesová

ředitelka a jednatelka Omnicom Media Group, s.r.o.

Tréninkový program od OTC byl super výzva a způsob, jak se obrnit proti vánočním kilům. Lekce byly motivující a skvěle se střídaly silové tréninky s jógou a během. Jídelníček mě motivoval jíst pravidelně a zdravěji.

Lucie Outerská

Adventní kalendář byl super nápad a skvělá motivace ke cvičení. I když jsem některý den nestihla, poctivě jsem dodatečně odcvičila vše. I když se zrovna nemůže do fitka, díky fitness kalendáři člověk nezleniví.

Irena Černíková

účetní

Líbí se vám náš Adventní Fitness kalendář a chcete ho pořídit svým zaměstnancům?

Cena programu se odvíjí od počtu zaměstnanců vaší firmy. Rádi vám nezávazně zašleme cenovou nabídku, stačí přihlásit vaši firmu.

Časté dotazy

Jaké tréninky vás a vaše zaměstnance čekají?

Každý den se můžete těšit na jiný trénink. Čeká vás tabata, intervalový trénink, jóga nebo například cvičení pro zdravá záda. V neposlední řadě se dozvíte také mnoho informací ohledně zdravého a aktivního životního stylu.

Zvládne tréninky i začátečník?

Určitě ano, trénink vede trenér společně se dvěma kolegy, kteří vždy předvedou jednodušší a náročnější varianty cviků. Všechny naše programy zvládnou začátečníci, ale zároveň si je užijí i zkušení sportovci. Při trénincích totiž cvičíme převážně s vlastní vahou těla.

Jak dlouhé jsou tréninky?

Každé video má okolo 30 minut.

Co je k tréninku potřeba?

Pod video ke každému tréninku uvádíme potřebné pomůcky, ale ve většině případů si vystačíte s podložkou a lahví na vodu.

Máte další otázky?

Neváhejte nám napsat!